Після вилучення у матчі Франція – Канада на Іграх-2026 хокеїст П’єр Крінон має з’явитися перед судом у Греноблі через інцидент із воротарем Меттом О’Коннором, повідомляє TF1 Info, пише Traveller.
Справу відновили після нового порушення
Йдеться про епізод листопада 2025 року у матчі Ліги Магнус, коли Крінон ударив воротаря клубу з Анже Метта О’Коннора. У результаті суперник отримав травму ока.
Спочатку прокуратура Гренобля закрила провадження, врахувавши:
- дисциплінарні санкції;
- дискваліфікацію гравця на сім матчів.
Однак після нової бійки на Олімпіаді справу вирішили поновити. Тепер хокеїст має постати перед судом.
Вилучення у матчі з Канадою
У заключному поєдинку групового етапу Франція поступилася Канаді з рахунком 2:10. За сім хвилин до завершення гри Крінон вступив у сутичку з канадцем Томом Вілсоном.
Арбітри покарали обох гравців двома хвилинами штрафу за грубість та вилучили до кінця матчу. Додаткових санкцій від дисциплінарного комітету Міжнародної федерації хокею не було.
Водночас національна федерація Франції відсторонила Крінона до кінця турніру через поведінку під час виходу з льоду.
Головний тренер збірної Канади Джон Купер оцінив епізод стримано.
Джон Купер про інцидент на льоду:
Ми звикли до набагато гірших ситуацій, тому в загальному контексті це було досить нешкідливим рішенням. Захищати своїх товаришів по команді – для нього це не складно.
Турнірна ситуація
У чоловічому турнірі беруть участь 12 збірних. До чвертьфіналів напряму вийшли:
- Канада
- США
- Словаччина
- Фінляндія
Фінська команда раніше здобула розгромну перемогу над Італією з рахунком 11:0. Вперше з 2014 року на Олімпіаді виступають гравці Національної хокейної ліги.
Нагадаємо, раніше ми писали про заяву Гераскевича щодо темного Києва та рішень МОК під час міжнародних стартів.
